SilkroadPlayers - Bilgi Paylaşım Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Cold-Light-Force Rehberi

2 posters

Silkroad Online Cold-Light-Force Rehberi Empty Silkroad Online Cold-Light-Force Rehberi

Mesaj tarafından SilkroadPlayers Paz Eyl. 05, 2010 7:23 pm

İlk bilmemiz gereken Silkroad'ın nukerleri eskiden çok tutulurdu ve çoğu charların yapılandırma sistemi Cold\Lightning\Force şeklindeydi.Daha sonra bazı gençler işi cıvıttı ve yeni yapılandırmalar çıkardılar.Çok iyi bi nuker yaptıklarını sanarak Silkroad'a yaydılar.Bu aslında Cold\Lightning\Force yapılandırması yapacaklar için büyük bir avantaj.

Gerçek bir nukerim olsun diyorsanız farm yapmak birinci kural.Dahası iyi bir setiniz olması gerekiyor.En az +4 itemleriniz olsun int-str basmanız da gerekli.Biliyorsunuzdur Silkroad'da benim charım kral demek için önce paramızın olması lazım. olmalısınız.Skillere dönersek şöyle;

Cold

Cold Force

Imbue'miz Cold olmalı.Çünkü Spear takan bir nukeriz biz.Ataklarımız çok güçlü fakat defansımız çok az.İtirazlar olacağını sanmıyorum bile.Cold'un %25 dondurma,%5 buzullaştırma efekti var.Bu bir spear nukere çok büyük bir yarar sağlar .. MaX (MaX'lanırsa vuruş gücü 993~1489)

Frost Guard

Çoğu kişi biliyordur.Physical attackları önlüyor.STR charlara karşı dayanıklı oluruz.Phy vuran moblar çoğunlukla var .. MaX (MaX'lanırsa Phy. defans gücü 237)

Frost Wall

Çok kullanışlı bir skill.Gerek PvP olsun gerek PvM olsun her yerde işe yarar.Çok eskilerden hiç kimse açmıyordu.Şu günlerde moda oldu.Bu skill kullanıldığı zaman etrafınızda buzdan kalkan oluşturuyor ve siz içinde duruyorsunuz.Size gelen physical atakları önlüyor.Ama bu skillinde canı var.MaX'landığı zaman HP'si 21334 oluyor.Warlock charlar son günlerde çok tutuluyor.Ama bu skilli bastığımız zaman yaptığı debufflar,dotlar vb. hiç biri etki etmiyor .. MaX

Frost Nova

En çok spear nuker'e lazım olan bir skill.Sadece Frosr Nova-Wind ve Frost Nova-Strom skillerini MaX tutun.%100 dondurma,ve %50 buzullaştırma! .. MaX

Snow Storm

İşte bir nuker skilli.Snow Storm-Ice rain ve Snow Storm-Multi Shot'u MaX'lamanız yeterli.%30 dondurma,%15 buzullaştırma .. MaX (MaX'lanırsa atak gücü 810~1216)

Snow Shield

Nuker'in vazgeçilmez skilli.Size vurulan phy. ve mag. atakların bi kısmını MP'nizden götürüyor.PvP'de ve PvU'da çok işinize yarar .. MaX

Cold Armor

Bilmelisiniz pasif skillerin hepsi MaX'lanmalı.Bu pasif olan skill physical defans veriyor size .. MaX (MaX'lanırsa 237 phy. defans verir!!)

Lightning

Piercing Force

Vurduğumuz magical atakları arttırıyor.İlk önce MaX'lamanız gereken skillerden biri bu .. MaX (MaX'lanırsa mag. atağı %19 arttırır)

Wind Walk ,,

Hızlı koşma skillimiz.Hızlı kasılmaya yarar.(1. 3. ve 4. skiller koşma skilli)2. ve 3. kitapçıklardaki skiller kaymaya yarıyor. (MaX'lanırsa 245metre kayar) (Hızlı koşma MaX'lanırsa %95)

Concentration

Parry ratiomuzu arttırır.Daha az damage yeriz.Kullanışlı bir skill .. MaX (MaX'lanırsa Parry ratio 40 artar)

Thunderbolt Force

En fazla vuran nuker skilli.Bitirici darbeler bu skill ile geliyor.Üstelik 10metre içindeki 3 kişiye sekiyor! .. MaX (MaX'lanırsa atak gücü 1582~2938)

Heaven's Force

Pasif skill.Pasif skiller her zaman MaX'lanır.Parry rationuzu arttırır.(MaX'lanırsa Parry Ratio 37 artar)

Force

Rebirth Art

Res vermeye yarayan skill.Ben açmanızı öneririm.PvE'de işe yarar .. MaX (MaX'lanırsa 120 Lv'e kadar resleyebilirsiniz)

Natural Therapy

Ben bu skilli taxi amaçlı görüyorum ve gerçekten güzel bir skill olduğunu düşünüyorum.Çünkü taxi yaparken kasılanları bir bölgeye çekip orda kullandığımızda canavarlara karşı görünmez oluyorlar. -113 Lv canavarların hiç biri göremiyor.300saniye süresi var ve skill dolumununda öyle.Yani tam skill bittiğinde hemen kullanabiliyoruz.Benim görüşürüm MaX

Vital Spot Attack,,,,,,

Bu skilller olmasa Force açmayı aklımdan bile geçirmezdim.Açmanız gereken kitapçıklar. [2,4,6 ve 7] 7. kitapçık stun vermeye yarıyor, %80 stun veriyorsunuz! açılmasını gerekli bulduğum skiller MaX

Force Increasing

Pasif skill.MP'nizi arttırıyor.Fakat vuruşunuzu etkilemez .. MaX (MaX'lanırsa MP'nizde 5065 artışlık olur)

Yeni gelen "Legend 5 Heroes Of Alexandria" versiyonuna göre hazırladım.Rehber bitmiştir
SilkroadPlayers
SilkroadPlayers
Admin
Admin

Silkroad Online Cold-Light-Force Rehberi Empty Geri: Silkroad Online Cold-Light-Force Rehberi

Mesaj tarafından Rocky Balboa Paz Eyl. 05, 2010 8:12 pm

Güzel Anlatım Teşekkürler.
Rocky Balboa
Rocky Balboa

- Similar topics