SilkroadPlayers - Bilgi Paylaşım Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online - Party Auto Match Kullanımı resimli Anlatım

Silkroad Online - Party Auto Match Kullanımı resimli Anlatım Empty Silkroad Online - Party Auto Match Kullanımı resimli Anlatım

Mesaj tarafından Super NaturaL Çarş. Şub. 09, 2011 6:33 pm

Arkadaşlar belki bu yöntemi bir çoğunuz biliyorsunuzdur.Ama forumda bulunmaması sebebiyle ve bilmeyen arkadaşlarımız için bu konuyu açiyim dedim

Auto match nedir?
Auto match aşağıda resimlerle de gösterdiğim gibi otomatik party'ye giriş sistemidir..
Siz party'nin türünü seçersiniz..Confirm butonuna basarsınız..O kendi kendine o tip party'lere başvurur..Yani siz party'ye girmek istiyorsanız tek tek party'yle uğraşmazsınız..O otomatik olarak party'yi bulur ve girer..

Bu yöntem genellikle 4'lü party'ler için çok işe yaramaktadır..

İlk olarak E harfine basıyoruz.

Silkroad Online - Party Auto Match Kullanımı resimli Anlatım K30nc4

Daha sonra kırmızı ile işaretlemiş olduğum Auto match seçeneğine tıklayıp istediğimiz party türünü ayarlıyoruz..

Silkroad Online - Party Auto Match Kullanımı resimli Anlatım Iqlbmp

Daha sonra sağ altta gözüken yazıları inceledimizde gerçekten party başvurularını yaptığını görüyoruz..

Silkroad Online - Party Auto Match Kullanımı resimli Anlatım 2hrzl79

Ve party'mize girdik.

Silkroad Online - Party Auto Match Kullanımı resimli Anlatım 4ioljd

Tabi bunları yapınca kesinlikle bir party'ye girecez diye bir şey yok..Ama biz tek tek party'ye girmekle uğraşırken Auto match sistemi bunu hızlı,seri,otomatik bi şekilde yapıyor..Ama başvuru yaptığımız party'nin başkanı bizim ''Auto match'' kullandığımız anlayamıyor..

Eğer bir party'ye giremezsek aşağıdaki gibi Auto match failed şeklinde bir yazı çıkıyor..

Silkroad Online - Party Auto Match Kullanımı resimli Anlatım Xeh1d0

Bu yaptığımız sistem sadece o sayfa için geçerli..Yani 1. sayfada bu sistemi uygularsak 2. sayfadaki party'ye giriş yapamaz.
2. sayfa için tekrar Auto match butonuna basmanız gerekir..

Eğer bulunduğunuz sayfada aradığınız party'ye uyan bir bir party yoksa size o party'nin bulunmadığını gösteren aşağıdaki yazı gelir..

Silkroad Online - Party Auto Match Kullanımı resimli Anlatım Jp9ef9

Başta da söylediğim gibi..Auto match ; belirlemiş olduğunuz party türüne otomatik başvuru yapar..Girmiş olduğunuz 8'li party'yi beğenmeme olasılığınız yüksek olduğu için zaman kaybı oluşturabilir.Fakat 4'lü party'ler için kullanırsanız kesinlikle size zaman kazandıracaktır..
Super NaturaL
Super NaturaL

https://silkroadplayers.ace.st

- Similar topics